Çalışma saatleri: 08:30 - 20:00

Telefon:

0216 611 06 11

İnstagram
Twitter
Facebook

UZM.PSİKOLOG ZEYNEP ÇETİNKAYA

Ekibimiz

UZM.PSİKOLOG ZEYNEP ÇETİNKAYA

Geri Dön

DSC_0043_1024x683

Zeynep Çetinkaya,

2008 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi’ nden mezun olup, 2013 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden lisans derecesini almıştır. Eğitim hayatına 2013-2014 yılları arasında İngiltere’ de Londra Üniversitesi, Queen Mary’de “ruh sağlığı ve psikolojik terapiler” yüksek lisans eğitimi alarak devam etmiştir. 2015 yılı itibari ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde klinik psikoloji doktora eğitimine devam etmektedir.

Stajlarını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Pedam Psikiyatri Kliniği’nde tamamlamıştır. 2013-2014 yılları arasında Londra’ da bulunan Minik Kardeş adlı anaokulunda çalışarak ihtiyacı olan ailelere psikolojik danışmanlık hizmeti sağlamıştır. 2014 yılı itibari ile İstanbul’ da Meva Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi’nde yetişkin ve ergenlere psikolojik danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneğinden ‘Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi’, Davranış Bilimleri Enstitüsünden’ EMDR Eğitimi’, Wellness Enstitüsü tarafından hazırlanan ‘Kalp Merkezli Hipnoterapi Eğitimi’, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneğinden ‘Cinsel Terapi Eğitimi’, Bağlamsal Davranış Bilimleri Derneği Türkiye Şubesi ve Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği tarafından onaylı ‘Kabul ve Karalılık Terapisi Eğitimi’ almıştır.

Çalıştığı alanlar:

Depresyon, Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Kontrolü, Sosyal Beceri Problemleri, Çift ve Evlilik Danışmalığı, Cinsel İşlev Bozuklukları, Yeme Bozuklukları.

 

DİĞERLERİ

SEMİNERLER VE DUYURULAR

YAZILARIMIZ

TV PROGRAMLARI VE VİDEOLAR