Çalışma saatleri: 08:30 - 20:00

Telefon:

0216 611 06 11

İnstagram
Twitter
Facebook

Hizmetlerimiz

Psikiyatrik Tedavi

Geri Dön

Meva Psikolojik Danışmanlık Merkezi’mizde modern tıbbın kadim ilkesi olan “primum non nocere”  (önce zarar verme) ilkesini her zaman göz önünde bulundurulan ve kanıta dayalı tıp yaklaşımını benimsemiş hekimlerimiz tarafından çözüm aradığınız psikiyatrik sorun ile ilgili güncel ve bilimsel çözümler yaşam kalitenizin artırılması temel ve öncelikli amaçlardan biri olarak kabul edilerek sunulmaktadır. Bu bağlamda sorunlarınızın çözümü için ilaç tedavisinin yanı sıra bilişsel ve davranışçı terapi teknikleri başta olmak üzere çeşitli psikoterapi tekniklerinden de yararlanarak ilaç tedavisinin etkinliğinin artırılması ve aktif tedavi sürecinde elde edilen kazanımların tedavi sonlandırıldıktan sonra da devam etmesinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Kurumumuzda verilen hizmetler;

-Demans(Bunama)

-Demansa  Bağlı Davranışsal Bozukluklar

-Demansa Bağlı  Psikotik Bozukluk

-Yaşlılık Depresyonu

-Sınav Kaygısı,Performans Anksiyetesi

-Sosyal Fobi

-Panik Bozuk,Agorafobi

-Yaygın Kaygı Bozukluğu

-Konversyon Bozukluğu

-Obsesif Kompulsif Bozukluk

-Travma Sonrası Stres Bozukluğu

-Akut Stres Bozukluğu

-Uyum Bozuklukları

-Kişilik Bozuklukları

-Somatizasyon Bozukluğu

-Depresyon

-Bipolar Bozukluk

-Şizoafektif Bozukluk

-Şizofreni ve Diğer Psikotik Bozukluklar

-Hezeyanlı Bozukluklar

-Komplike Yas

Yorumlar (9 Yorum)

 • Ziyaretçi

  Tedaviden çok memnun kaldım, herşey için teşekkürler.

 • Ziyaretçi

  Tedavi çok profesyonel şekilde ilerliyor, çok teşekkür ederim.

 • Ziyaretçi

  Hiç iyileşemeyeceğim ümitsizliğine kapıldığım sırada karşıma Ayşegül Hanım çıktı.Hayat çoook güzelmiş meğer. Sonsuz teşekkürler

 • Ziyaretçi

  Eşimi kaybettikten sonra hiç gülemediğim hayata tekrar merhaba dedim. Ayşegül gocam sağolun

 • Ziyaretçi

  Tedavim sandığımdan daha iyi sonuç verdi.Beklentimin baya üstünde sonuç aldım ayşegül hocama çok teşekkür ederim iyiki sizi tanımışım

 • Ziyaretçi

  Sevgili Ayşeğul Hanıma çok teşekkür ederim. Artık sayesinde araba kulanırhale geldim???

 • Ziyaretçi

  Ayşegül hanım alanında en iyisi ,kendini devamlı olarak geliştiren ve hastalarına hastalık sürecinde yılmamayı öğreten ve psikolojik desteğini diğer hekimlerden farklı olarak hayat enerjisini hastasıyla birlikte bulan bir hekim .Ben de hastasıydım depresif halimden beni çıkarıp hayatımı tekrardan yaşamamı sağlayan hayatın güzelliklerini gözüme tekrar yansıtan insan ve psikiyatri .Hastalık sürecinde hem verdiği ilaçlar hem motivasyonları hiç bir zaman unutamam ve hakkını ödeyemem .İyi ki Ayşegül hanımı tercih etmişim .Şimdi hayatım da herşeyden zevk alır hale geldim .Hekimliğinden ,inceliğinden ve insanlığından dolayı Ayşegül hanıma sonsuz teşekkürler .

 • Ziyaretçi

  Hayatımın en sıkıntılı dönemlerinde Ayşegül hanım ile tanıştım. İyiki de tanımışım. Bana çok desteği oldu. Uyguladığı tedaviden çok olumlu sonuçlar aldım. Her şey için sonsuz teşekkürler.

 • Ziyaretçi

  Yaklaşık 12 senedir obsesif kompulsif tedavisi görüyorum. Ayşegül hanım karşıma tüm umutlarım tükendiği bir zamanda çıktı. Hastalığımın üstüne bir de ağır bir depresyon geçirdim. Ayşegül hanım sayesinde hayata tutundum, yaşama sevincimi yeniden kazandım. İyi ki var, iyi ki karşıma çıkmış.

Tedavi hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

DİĞERLERİ